Treningsløp 2021

Oppdatert 17. august Liste som pdf:

DagDatoSted/samlingsplassKartutsnitt/kommentarLøypeleggerMedarrangørere-­postResultatservice
Tir20- aprilRaumyr skoleSulusåsenVebjørn RøtvoldBeth Nicolaysen og Elisabeth Hetlevikvrotvold@gmail.comIngar Tollum Andersen
Tor22- aprilSkrubbmoenGamlegrendåsen sørMorten IngebretsenHarald Alf EkbergMorten.Ingebretsen@km.kongsberg.comYngvar Roaas
Tir27- aprilMadsebakken skoleCrossbanenPetter ReinemoVictoria Skimmelandpetter.reinemo@gmail.comPaul Biseth
Tor29- aprilSkogenGamleveienEspen LøeJane Rødderespen.loe@ebnett.noEspen Sem
Tir4- maiGamlegrendåsen skoleGamlegrendåsenØyvind DrageTerje Eiken og Barbara Eikendragene@ebnett.noYngvar Roaas
Tor6- maiBrattBriskmyrTorgeir BrandalErik Høivoldtobranda@online.noPaul Biseth
Tir11- maiFunkelia/PersløkkaStoråsenSvein Erik SøgårdTormund Strømmen og Nina Markussensveins@ebnett.noEspen Sem
Tor13- mai Ikke treningsløp - Kr Himmelfart    
Tir18- maiSaggrendaFredheimArild FinstadAsbjørn Bræckarild.finstad@ebnett.noIngar Tollum Andersen
Tor20- maiEilertsløkkaEilertsløkkaPirjo LuchsingerAnne-­Berit Larsenpirjo.luchs@ebnett.noPaul Biseth
Tir25- maiLabro Halvor og Syver LøkenHans Jørgen Løken og Knut Kjemhusrevyss@hotmail.comEspen Sem
Tor27- maiLauarvannBrit VoldenØyvin Thonbrit@dintopp.noIngar Tollum Andersen
Tir1- juniKjennerudvannet, parkering Thor Christian HelgerudNina Hansen Møllerudtchelgerud@gmail.comYngvar Roaas
Tor3- juniFunkeliaFra SkisenteretArnt Idar JørstadTorbjørn Barikmoarnt.idar.jorstad@kongsberg.kommune.noEspen Sem
Tir8- juniLurdalen, Hoff gård Emil JønssonMari Helgerudemiljoensson@gmail.comPaul Biseth
Tor10- juniKolknuten PråmvikaBørge BrubækGunn Jorunn Tveitenborge.brubaek@gmail.comIngar Tollum Andersen
Tir15- juniRundetjernKongsbergmesterskap Aktivt utvalg junior  
Tor17- juniBlefjellBlestuaArild StorheimRune Samuelsenarild.storheim@online.noEspen Sem
Tir22- juniLurdalen DalsetraRøråsveienVegard BagstevoldKjersti Myhrevegard.bagstevold@gmail.comIngar Tollum Andersen
Tor24- juni Ingen trening pga O-Festival    
Tir29- juniHeistadmoenPoster etter o-festivalenØivind MyhreFam Berganotmyhre@gmail.com 
Tir3- augustRaumyr HIBU-byggetSulusåsenJohan Eger og Atle N. WølloFinn Bjørtuft og Helge Venåsjohan.eger@ebnett.noPaul Biseth
Tor5- augustKansellertLiaPaul Biseth
Tir10- augustJondalen -­ SkolenJondalenBjørn Victor LarsenEspen Berg og Ole Throndsenlarsen36@online.noIngar Tollum Andersen
Tor12- augustHasselåsenSåtvetsetraHalvor Saunes Roar Tønnesen og Erik Trømborghalvor.saunes@gmail.comEspen Sem
Tir17- augustKisgruveveienKisgruveveienØyvind DrageOle Jonny Wærpdragene@ebnett.noYngvar Roaas
Tor19- augustNydammen, SachsenSachsen -­ KnutehyttaJørn KløvstadPer Gustafssonjorn.klovstad@gmail.comYngvar Roaas
Tir24- augustAas-kafeenHaurevannLinnea OlofssonCora Ebner linnea.olofsson@gmail.com Espen Sem
Tor26- augustRaje / SandorenBjørndalsetra / LjøterudfjellIngar HåkonsenGro Sandingar.haakonsen@outlook.comIngar Tollum Andersen
Tir31- augustBevergrendaGrendestafettRekruttutvalg Rekruttutvalg
Tor2- septemberAas-kafeenCrossbanenKonstanse MoholthHilde Moholth og Irene Langeggenkonmoho03@icloud.comYngvar Roaas
Tir7- septemberFunkeliaKampenhaugØystein SkjelbredRoger Vanebo og Finn Åge Østernysk@statskog.noEspen Sem
Tor9- septemberDunserudhagen Håkon HultgreenDagfinn Jahren og John Rørneshakon.hultgreen@gmail.comIngar Tollum Andersen
Tir14- septemberSkavanger skoleStoråsenUnn Hilde HeggedalJorunn Skram og Anne Lene ZayanHeggedal.unnhilde@gmail.comYngvar Roaas
Tor16- septemberLurdalen, Hoff gårdLaulitjernAnne Semb DemmoKari Smebyademmo@ebnett.noPaul Biseth
Tir21- septemberKjennerudvannet Runar TeigenJens Kristian Dyrelundrunar.teigen@tecnipfmc.comEspen Sem
Tor23- septemberGamlegrendåsen skoleKlubbmesterskap, natt Aktivt utvalg ungdom